czyli tak czerwony prawie jak stroje Manchesteru(przez kołnierzyk) za czasów Beckhama i Cantony aczkolwiek na ten sezon podobny ma Liverpool,Biały prawie jak koszulki Milanu za czasów Kaki tylko że tam był kołnierzyk czarno czerwony a Wisła ma czerwony od środka i biały z zewnątrz.Nie jest źle lepsze to niż niebieskie stroje Chelsea z sezonu 09/10(
http://footballocks.net/index.php/23...0910-home-kit/)