Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2959
Stary 12.09.2011, 21:19
czyli tak czerwony prawie jak stroje Manchesteru(przez kołnierzyk) za czasów Beckhama i Cantony aczkolwiek na ten sezon podobny ma Liverpool,Biały prawie jak koszulki Milanu za czasów Kaki tylko że tam był kołnierzyk czarno czerwony a Wisła ma czerwony od środka i biały z zewnątrz.Nie jest źle lepsze to niż niebieskie stroje Chelsea z sezonu 09/10(http://footballocks.net/index.php/23...0910-home-kit/)
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 12.09.2011 o godz. 21:39.
Odpowiedz cytując