Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Worcester
Senior Member
 
Od: 03.2007
Skąd: z trybun

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6726
Stary 12.09.2011, 21:18
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Słuchajcie. Też uważam że ceny na Odense są za wysokie.
Pisząc o Mercedesie, chciałem Wam pokazać, że jeśli coś jest dobreto ma swoją cene.
Mercedes jest dobrem luksusowym. Dlatego dostępność tego produktu jest mocna ograniczona, dokładnie grubością portfela. [B]Obniżenie ceny mercedesa to psucie produktu[B] Natomiast obniżenie cen biletow psuciem produktu nazwać nie można, tylko walką z konkurencją. Analogiczne zjechanie cen mercedesów jest niemożliwe, bo popyt na te auta, oprócz ich solidności oparty jest na tzw. efekcie snoba. Porównanie bezsensowne.
Wisła w porównaniu do Fulham wypada słabo, ceny biletów identyczne. Jest drogo, a naszym bezpośrednim konkurentem jest grajdołek profesora, a nie Amika. Oni nam kibiców nie ukradną.

Witku.
Cena Mercedesa wyższa. OK. I niezmienna, tak samo jak jego JAKOŚĆ, która jest wartością stałą. Czy jakość gry Wisły jest wartościa stałą? Nie.
Bez sensu pociągnęliśmy temat tego porównania, bo jest nietrafione.
Ostatnio edytowane przez Worcester : 12.09.2011 o godz. 21:22.
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański
Odpowiedz cytując