Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6724
Stary 12.09.2011, 21:13
Nie da się czytać tego narzekania dlatego podam przykład może będzie mniej narzekania na ceny biletów.
Wisła-Basel ranga taka sama ceny na C 30 zł dla karnetowców i 40 wolna sprzedaż Wisła-Odense dla karnetowców 45 zł wolna sprzedaż 60 .Obecnie są zniżki a na Basel zniżek nie było więc sporo ludzi może kupić taniej.

Mecz z Basel był 5 lat temu o tym,że wszystko drożeje nie muszę pisać również nie muszę podawać przykładu stadionu różnica 5lat temu a obecny stan stadionu.
Tak więc nie narzekajcie na ceny bo nie jest tragicznie z cenami.
Odpowiedz cytując