|
Dobrze powiedziane, Witek. Nasze ceny biletów musze być porównywane do cen biletów Amici czy Legii, bo jak nie to do kogo? Cracovii, która zaczyna czwarty sezon z rzedu pt. "Obrona przed spadkiem do ostatniej kolejki"? My gramy CO ROKU o mistrzostwo, BARDZO często to osiągamy, niemal co roku od 12 lat w europejskich pucharach - nie możemy mieć biletów po 5 zł, bo by się ludzie zabijali o nie.
Co prawda na Odense jednak TROCHĘ są za wysokie (w sensie, że tak o 10 zł mogłyby być niższe) ale na ligę są takie, jak powinny być.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|