hmm.. pierwsze wrazenie..
na + jest to:
-logo adidasa i herb wreszcie sa na jednym poziomie a nie jak teraz jedno wyzej a drugie nizej
-kołnierzyk
na - jest to:
-ta "dedykacja" od adidasa.. to ma byc ten niewidoczny herb

he..he..
-brak Białej Gwiazdy
-cena
(jak cos przyjdzie wiecej do glowy to dopisze)
ogolnie..jest lepiej niz było,ale szału ni ma
