Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2953
Stary 12.09.2011, 20:56
hmm.. pierwsze wrazenie..

na + jest to:
-logo adidasa i herb wreszcie sa na jednym poziomie a nie jak teraz jedno wyzej a drugie nizej
-kołnierzyk

na - jest to:
-ta "dedykacja" od adidasa.. to ma byc ten niewidoczny herb he..he..
-brak Białej Gwiazdy
-cena
(jak cos przyjdzie wiecej do glowy to dopisze)

ogolnie..jest lepiej niz było,ale szału ni ma
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując