Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6717
Stary 12.09.2011, 20:51
Wit.Ek.. My jesteśmy mercedesem ? Od kilku lat nie potrafimy awansować do LM więc gdzie ta jakość ? Chyba jesteśmy ładnie oklepaną syrenką która wzorem nawiązuje do mercedesa.
Odpowiedz cytując