Cytat:
|
Czyli co Mercedes powinien w Polsce kosztować 2-3 razy mniej ?
|
Inaczej - nie ma żadnego logicznego powodu, dla którego ten sam samochód miałby w Polsce kosztować 2-3 razy więcej niż w Niemczech (poza oczywiście grą popytu i podaży, ale nie nazwałbym tego logicznym powodem).
Cytat:
|
A niby czemu jest wyssane z palca? Są kluby lepsze i gorsze tak jak samochody. Właśnie dlatego na Cracovii bilet kosztuje 5 zł a na Wiśle najtańszy 19
|
Zgadzam się, że Wisła jest obiektywnie lepsza i bardziej atrakcyjna marketingowo niż Cracovia a co za tym idzie bilety na Wisłę powinny być droższe niż na Cracovię, ale nie aż tyle razy droższe. Chyba, że zarząd klubu chce mieć komplet na C i pustki na pozostałych trybunach.