Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
qtasse
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6714
Stary 12.09.2011, 20:46
Cytat:
Czyli co Mercedes powinien w Polsce kosztować 2-3 razy mniej ?
Inaczej - nie ma żadnego logicznego powodu, dla którego ten sam samochód miałby w Polsce kosztować 2-3 razy więcej niż w Niemczech (poza oczywiście grą popytu i podaży, ale nie nazwałbym tego logicznym powodem).
Cytat:
A niby czemu jest wyssane z palca? Są kluby lepsze i gorsze tak jak samochody. Właśnie dlatego na Cracovii bilet kosztuje 5 zł a na Wiśle najtańszy 19
Zgadzam się, że Wisła jest obiektywnie lepsza i bardziej atrakcyjna marketingowo niż Cracovia a co za tym idzie bilety na Wisłę powinny być droższe niż na Cracovię, ale nie aż tyle razy droższe. Chyba, że zarząd klubu chce mieć komplet na C i pustki na pozostałych trybunach.
Odpowiedz cytując