Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Nat_alia
Junior Member
Od: 07.2006
Skąd: Trzebinia
Offline
#
2951
12.09.2011, 20:44
nikt nie mówi o strojach bramkarskich, maja takie jak od poczatku tego sezonu,
ABG Armia Białej Gwiazdy
Nat_alia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nat_alia
Znajdź inne posty napisane przez Nat_alia