A co mieli powiedzieć kibice Chelsea w zeszłym sezonie gdy nowe niebieskie stroje wyglądały jak koszulki dla kolaży też z adidasa.Wisła mimo wieloletniej współpracy z adidasem nie ma swego specjalnego wzoru tak jak Real,Liverpool,AC Milan. Aczkolwiek Real w tym sezonie gra w czerwonych strojach może przez pomyłkę na Reymonta trafił nie ten wzór strojów.Na pocieszenie teraz Wisła będzie prawie jak Manchester United za najlepszych czasów Beckhama i spółki .A tak przy okazji gdzie zdjęcia trzeciego stroju

?