Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2949
Stary 12.09.2011, 20:37
A co mieli powiedzieć kibice Chelsea w zeszłym sezonie gdy nowe niebieskie stroje wyglądały jak koszulki dla kolaży też z adidasa.Wisła mimo wieloletniej współpracy z adidasem nie ma swego specjalnego wzoru tak jak Real,Liverpool,AC Milan. Aczkolwiek Real w tym sezonie gra w czerwonych strojach może przez pomyłkę na Reymonta trafił nie ten wzór strojów.Na pocieszenie teraz Wisła będzie prawie jak Manchester United za najlepszych czasów Beckhama i spółki .A tak przy okazji gdzie zdjęcia trzeciego stroju?
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 12.09.2011 o godz. 20:50.
Odpowiedz cytując