Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
qtasse
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6712
Stary 12.09.2011, 20:34
Cytat:
To że średnia płaca w Niemczech jest ileś tam razy wyższa nie znaczy że w Polsce właśnie tyle razy winien ten Mercedes mniej kosztować.
A dlaczego nie?
A co do porównania z Mercedesem - jest wyssane z palca. Jeśli Cracovia jest rozlatującą się Dacią, a Wisła ekskluzywnym Mercedesem, to czym jest Real albo Barcelona?
Chodzi mi o to, że fanatyk z C zapłaci za bilet na mecz każdą sumę, ale największą kasę klub ma z pikników. Windowanie cen do takiego poziomu do jakiego ma to miejsce teraz to strzał w stopę - kibic neutralny, nie mający żadnych większych sympatii ani uprzedzeń woli iść na 11 meczów Cracovii (albo wydać zaoszczędzone pieniądze w inny sposób) niż na jeden mecz Wisły.
Odpowiedz cytując