Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2947
Stary 12.09.2011, 20:32
Ktoś tutaj już pisał, że własnych wzorów Adidas nie może wprowadzić ponieważ jest nieopłacalne, dlatego zawsze wybiera się wzór katalogowy. Nawet Real w tamtym sezonie nie miał specjalnego tylko na podstawie katalogowego.

Co do Białej Gwiazdy to może Fanatyk zrobi podobną akcję jak w poprzednim sezonie.


Rozumiem, że ten biały prostokącik z tyłu to miejsce na wytłoczony herb? Lipnie wg mnie to wygląda, tak samo jak czerwony kołnierzyk przy białej koszulce. Jednak zobaczymy jak te stroje będą prezentować się w ,,akcji".
Ostatnio edytowane przez R33 : 12.09.2011 o godz. 20:39.
Odpowiedz cytując