Ktoś tutaj już pisał, że własnych wzorów Adidas nie może wprowadzić ponieważ jest nieopłacalne, dlatego zawsze wybiera się wzór katalogowy. Nawet Real w tamtym sezonie nie miał specjalnego tylko na podstawie katalogowego.
Co do Białej Gwiazdy to może Fanatyk zrobi podobną akcję jak w poprzednim sezonie.

Rozumiem, że ten biały prostokącik z tyłu to miejsce na wytłoczony herb? Lipnie wg mnie to wygląda, tak samo jak czerwony kołnierzyk przy białej koszulce. Jednak zobaczymy jak te stroje będą prezentować się w ,,akcji".