Haidar napisał(a):

|
Czy taki zestaw jak jakaś kreatyna ( mono lub jabłczan + glutamina ), amino BCAA + carbo opłaca się kupić i wspomoże on mój trening ? Ćwiczę od roku, cel to masa.
|
A jak idzie trening? Są jakieś przyrosty? Modyfikujesz co jakiś czas plan treningowy?
Wzrost i waga?
PrezeS_KrK_,
Jestem pod wrażeniem zdrowego rozsądku

Ćwicz tak dalej, bez żadnej chemii. Powodzenia
