|
Dla jednych są zajebiste, dla innych git, dla innych ujdą, a dla ostatnich żenujące - opinie tak wiele jak nas drodzy kibice.
Ale poczekajcie na jedno - gdzie umieszczą różowy prostokąt T-mobile . To będzie dopiero szopka....
Wstyd będzie w takiej wyjść na ulicę, bo ktoś pomyśli że Ci stara krzywo prasowankę w domu zrobiła hahaha
|