Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2940
Stary 12.09.2011, 20:25
Dla jednych są zajebiste, dla innych git, dla innych ujdą, a dla ostatnich żenujące - opinie tak wiele jak nas drodzy kibice.

Ale poczekajcie na jedno - gdzie umieszczą różowy prostokąt T-mobile . To będzie dopiero szopka....
Wstyd będzie w takiej wyjść na ulicę, bo ktoś pomyśli że Ci stara krzywo prasowankę w domu zrobiła hahaha
Odpowiedz cytując