Wyświetl pojedynczy post
mgła
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2936
Stary 12.09.2011, 20:15
Mnie bardzo ciekawi jak wygląda ten herb na plecach, szkoda że nie dali zdjęc koszulki z tyłu. Może pojawią się jakieś zdjęcia jeszcze bo chyba zaprosili prase
Koszulka bez białej gwiazdy wiec podoba mi sie umiarkowanie

E: tu relacja z G. Krakowskiej :
http://www.gazetakrakowska.pl/strona...leria-material
Ostatnio edytowane przez mgła : 12.09.2011 o godz. 20:18.
Odpowiedz cytując