Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2934
Stary 12.09.2011, 20:10
mi się bardziej podobają te białe ; ) ogółem podobają mi się jakby byłą BG to bym kupił tak to się jeszcze zastanowie. Chociaż żeby się dało swoje inicjały dać czy pseudo i numer oczywiście.
Ostatnio edytowane przez Kon®ado : 12.09.2011 o godz. 20:12.
Odpowiedz cytując