Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2933
Stary 12.09.2011, 20:07
szprotson napisał(a):Wyświetl post
No własnie.

Jak bardzo s.......i koszulki żenujące różowe logo T-Debile ?
I ciekawe gdzie je dadzą? Na szew kołnierzyka?

Mi się bardzo podoba nasz pierwszy komplet. Gdyby do tego BG to dla mnie były by genialne.
Odpowiedz cytując