Wyświetl pojedynczy post
WiernyWiśle
Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2932
Stary 12.09.2011, 20:05
Małolat. napisał(a):Wyświetl post
moim zdaniem wyjazdówki powinny być niebieskie no ale do gadania nic nie mam.
szkoda Białej Gwiazdy ale pan Basałaj sam najlepiej wie jaka jest historia Wisły, jest jakaś galeria z tej prezentacji?
ciekawi mnie jak od tyłu wyglądają
Galeria jest na oficjalnej taka mini Ale zdjęć od tyłu nie ma.
Odpowiedz cytując