Małolat. napisał(a):

moim zdaniem wyjazdówki powinny być niebieskie no ale do gadania nic nie mam.
szkoda Białej Gwiazdy ale pan Basałaj sam najlepiej wie jaka jest historia Wisły, jest jakaś galeria z tej prezentacji?
ciekawi mnie jak od tyłu wyglądają
|
Galeria jest na oficjalnej taka mini

Ale zdjęć od tyłu nie ma.