Wyświetl pojedynczy post
Małolat.
Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2930
Stary 12.09.2011, 20:04
moim zdaniem wyjazdówki powinny być niebieskie no ale do gadania nic nie mam.
szkoda Białej Gwiazdy ale pan Basałaj sam najlepiej wie jaka jest historia Wisły, jest jakaś galeria z tej prezentacji?
ciekawi mnie jak od tyłu wyglądają
p.s: fajnie będzie wyglądać logo t-mobile na szywce pod kołnierzem haha
Odpowiedz cytując