|
moim zdaniem wyjazdówki powinny być niebieskie no ale do gadania nic nie mam.
szkoda Białej Gwiazdy ale pan Basałaj sam najlepiej wie jaka jest historia Wisły, jest jakaś galeria z tej prezentacji?
ciekawi mnie jak od tyłu wyglądają
p.s: fajnie będzie wyglądać logo t-mobile na szywce pod kołnierzem haha
|