Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2929
Stary 12.09.2011, 19:59
labtec napisał(a):Wyświetl post
no właśnie w Warszawie można kupić identyko jak te ichnich meczowe, i ponad 3 stówy kosztują.

Te za 249 zł ( jak u nas ), to są meczowe, ale bez nadruku t-mobile , bez nazwiska gracza i bez liczby.

Także nie odpowiem Ci na Twoje pytanie dlaczego tak jest, ale to bez sensu.

Dać 2,5 stówy za koszulkę bez ...niczego.

Ja podobnie jak Ty, byłbym wstanie odłożyć sobie od ust, uzbierać i dać sporo ale za taką w jakiej biega Czaruś czy Mały.

Szokujące podejście. U nas jest narzekanie, że można kupić koszulkę tylko ze sponsorami, a nie można nowej w wersji 'czystej'. A tu odwrotnie
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując