labtec napisał(a):

no właśnie w Warszawie można kupić identyko jak te ichnich meczowe, i ponad 3 stówy kosztują.
Te za 249 zł ( jak u nas ), to są meczowe, ale bez nadruku t-mobile , bez nazwiska gracza i bez liczby.
Także nie odpowiem Ci na Twoje pytanie dlaczego tak jest, ale to bez sensu.
Dać 2,5 stówy za koszulkę bez ...niczego.
Ja podobnie jak Ty, byłbym wstanie odłożyć sobie od ust, uzbierać i dać sporo ale za taką w jakiej biega Czaruś czy Mały.
|
Szokujące podejście. U nas jest narzekanie, że można kupić koszulkę tylko ze sponsorami, a nie można nowej w wersji 'czystej'. A tu odwrotnie
