Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2925
Stary 12.09.2011, 19:57
cassius31krakow napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś bardziej kumaty może mi wyjaśnić dlaczego nie można kupić koszulek identycznych jak te, w których grają piłkarze tj. z haftowanym herbem, nadrukiem na kołnierzu, itp.?

Za taką byłbym skłonny wyłożyć 250 złociszów.

no właśnie w Warszawie można kupić identyko jak te ichnich meczowe, i ponad 3 stówy kosztują.

Te za 249 zł ( jak u nas ), to są meczowe, ale bez nadruku t-mobile , bez nazwiska gracza i bez liczby.

Także nie odpowiem Ci na Twoje pytanie dlaczego tak jest, ale to bez sensu.

Dać 2,5 stówy za koszulkę bez ...niczego.

Ja podobnie jak Ty, byłbym wstanie odłożyć sobie od ust, uzbierać i dać sporo ale za taką w jakiej biega Czaruś czy Mały.
Odpowiedz cytując