Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2923
Stary 12.09.2011, 19:56
oczywiscie ze kocur. Szczególnie jesli chodzi o materiał i jakośc wykonania.

Cena niestety dobija, ale w sumie 250pln....raz na rok można.

E:
Jazon napisał(a):Wyświetl post
Biała z czerwonym kołnierzykiem bardzo ładna!

Oby jeszcze tylko piłkarze nie zamówili tradycyjnie dla siebie strojów o 1 rozmiar za dużych
OCB?W adidasie grają przeciez w swoich rozmiarówkach.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 12.09.2011 o godz. 20:02.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując