oczywiscie ze kocur. Szczególnie jesli chodzi o materiał i jakośc wykonania.
Cena niestety dobija, ale w sumie 250pln....raz na rok można.
E:
Jazon napisał(a):

Biała z czerwonym kołnierzykiem bardzo ładna!
Oby jeszcze tylko piłkarze nie zamówili tradycyjnie dla siebie strojów o 1 rozmiar za dużych
|
OCB?W adidasie grają przeciez w swoich rozmiarówkach.