Wyświetl pojedynczy post
wierny
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2922
Stary 12.09.2011, 19:53
Koszulki bardzo dobre, jak się porówna z umbro lub nike to niebo a ziemia. Zawsze najlepsze koszulki robił nam adidas ale tutaj się nikomu nie dogodzi
Biała zajebiście wygląda.
Ostatnio edytowane przez wierny : 12.09.2011 o godz. 19:55.
Odpowiedz cytując