Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2918
Stary 12.09.2011, 19:50
Tak patrzę na te koszulki i patrzę, najpierw zdziwienie tym kołnierzykiem zapiętym u Wilka pod samą szyję, ale z czasem przychodzi oswojenie i póki co powiem tak:

Fajny oldskul, takie niemal odświętne, dobrze uszyte, z białą gwiazdą byłaby bajka. Piłkarze Wisły (i ich kibice) to PANY i mają się porządnie nosić, ot co!
Dlatego dobrze, że mamy coś z klasą, a nie, jak to już pisałem, piżamy od Pumy jak Amika, nie mówiąc o Śląsku, który dostał trykot dla siatkarzy.

Oczywiście - mogło być lepiej, ale po co będę się znowu powtarzał i pisał to o czym już tysiąc razy tu wszyscy pisaliśmy..
Ostatnio edytowane przez Jazon : 12.09.2011 o godz. 19:54.
Odpowiedz cytując