Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2916
Stary 12.09.2011, 19:44
kołnierzyk nie jest zły, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało z różowym logo TMobile na guzikach..lub pod?
Szkoda, że nie ma BG, nie ma sponsora, nie ma więcej zdjęć koszulki z "prezentacji". Wie ktoś jak ona wygląda z tyłu?
Odpowiedz cytując