Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2914
Stary 12.09.2011, 19:42
@Mixu No bo nikt tych koszulek nie projektował, po to, żeby były zapięte Nawet Reyman ma na każdym zdjęciu rozwiązany kołnierzyk

@labtec 249.00 zł, tyle samo co na Legii.
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 12.09.2011 o godz. 19:46.
.
Odpowiedz cytując