Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2913
Stary 12.09.2011, 19:41
szprotson napisał(a):Wyświetl post
szkoda ze dyfuzorów pod rękawy nie zamontowali.

post roku !

i ten wyżej że to mundurek dla podstawówki ;-)

Jak to dobrze, że mam koszulkę jeszcze z czasów Umbro .


Chociaż marketingowo coś ruszyło, bo jak zobaczycie tę prezentację na YT i napis na końcu " historia tworzy się na nowy " ( czy też rodzi się na nowo nie pamiętam ), to widać jakieś nawiązanie w tych koszulkach do czasów ŚP Henryka Reymana.

Tyle że one były wtedy wiązane pod szyją, kojarzycie te takie ' sznurówki ' okrągłe ?


Ciekaw jestem cen owych koszulek, na Legi ponoć po 3 stówy z hakiem są meczowe.
Odpowiedz cytując