szprotson napisał(a):

|
szkoda ze dyfuzorów pod rękawy nie zamontowali.
|
post roku !
i ten wyżej że to mundurek dla podstawówki ;-)
Jak to dobrze, że mam koszulkę jeszcze z czasów Umbro .
Chociaż marketingowo coś ruszyło, bo jak zobaczycie tę prezentację na YT i napis na końcu " historia tworzy się na nowy " ( czy też rodzi się na nowo nie pamiętam ), to widać jakieś nawiązanie w tych koszulkach do czasów ŚP Henryka Reymana.
Tyle że one były wtedy wiązane pod szyją, kojarzycie te takie ' sznurówki ' okrągłe ?
Ciekaw jestem cen owych koszulek, na Legi ponoć po 3 stówy z hakiem są meczowe.