Wyświetl pojedynczy post
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2910
Stary 12.09.2011, 19:37
Maikel napisał(a):Wyświetl post
Był ktoś z tąd na tej prezentacji na żywo i widział tyły koszulek? bo pisze, ze z tyły koszulki jest wytłoczony herb Wisły. hmm ciekawe..
nie podniecaj się tak - to wytłoczenie będzie pewnie rozmiaru 3x3 cm
Odpowiedz cytując