Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
śledziu
Senior Member
Od: 12.2004
Offline
#
2908
12.09.2011, 19:36
Masakra. Brzydkie te koszulki. Jak dla uczniów z katolickiej podstawówki.
prezentacja koszulki /
http://www.youtube.com/watch?v=1a-JU...layer_embedded
Ostatnio edytowane przez śledziu : 12.09.2011 o godz. 19:41.
śledziu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do śledziu
Znajdź inne posty napisane przez śledziu