Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Maikel
Junior Member
Od: 04.2011
Offline
#
2907
12.09.2011, 19:34
Był ktoś z tąd na tej prezentacji na żywo i widział tyły koszulek? bo pisze, ze z tyły koszulki jest wytłoczony herb Wisły. hmm ciekawe..
Maikel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maikel
Znajdź inne posty napisane przez Maikel