Nowe koszlki wygladaja... tragicznie

szkoda bo myslalem ze po wprowadzeniu nowych ceny "starych " spadna ale teraz widze nie ma na to szans... przeciez te nowe imo beda sie cieszyc znikomym zainteresowaniem... nikt majac do wybory kopno nowej i starej nie kupi nowej z takim kolnierzykiem
