|
Mnie się podobają, na pewno lepsze niż np. Legii w serek i z jakimś pół-kołnierzykiem.
Zresztą, poza BG na piersi, co koszulka mogła by mieć? czym innym się wyróżniać? bez rękawów? w biało-czerwone, tfu, pasy?
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|