Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
g_o_l_d_i
Member
Od: 10.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
2727
12.09.2011, 19:20
A może by tak jakiś mod wysłał wiadomość do wszystkich użytkowników żeby zagłosowali na Wisłe w
http://wiernifani.yomoli.com/
do wygrania 5 000 zł na oprawe da rade ?
jakie załozenie mam - proste
WALCZYĆ I WYGRYWAĆ !!!!
g_o_l_d_i
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do g_o_l_d_i
Znajdź inne posty napisane przez g_o_l_d_i