Wyświetl pojedynczy post
g_o_l_d_i
Member
 
Od: 10.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2727
Stary 12.09.2011, 19:20
A może by tak jakiś mod wysłał wiadomość do wszystkich użytkowników żeby zagłosowali na Wisłe w http://wiernifani.yomoli.com/ do wygrania 5 000 zł na oprawe da rade ?
jakie załozenie mam - proste
WALCZYĆ I WYGRYWAĆ !!!!
Odpowiedz cytując