Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16496
Stary 12.09.2011, 19:08
Brawo Wiśniewski ! Lechia - Górnik 2:1
Edit: Nie oglądałem całego meczu, jedynie jego fragment, ale zauważyłem że Tadić to dobry zawodnik, bedzie miała Lechia z jego pożytek... i dobrze
Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 12.09.2011 o godz. 19:19.
Odpowiedz cytując