RAFi89 napisał(a):

E tam kolory by zmienili bo ileż można w czerwonej grać. Już się na wymioty zbiera jak człowiek widzi że nasi w czerwonych koszulkach wybiegają.
Rok w rok koszulki są takie same czerwone, jedna firma walnie biały pasek z boku, inna na rękawach itp. Ja nie wiem co wy tak te koszulki przeżywacie. Stroje jak stroje jakie by nie były spotkania nie wygrają. Jedyne do czego można się przyczepić to do braku BG ale do tego już się człowiek przyzwyczaił.
|
Jak to nie. Podobno mamy najszybsze kołnierzyki w lidze.
Nie wiem czego inni oczekiwali, ja chciałem a`la szalke i dostałem a`la szalke ;]