Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Darkh
Member
Od: 06.2003
Skąd: Ireland
Offline
#
2892
12.09.2011, 18:56
kristos
napisał(a):
I oczywiście na plecach powinna być pokryta białymi gwiazdami
I wtedy wyglądaliby jak dżokeje
... dobra strona tego wydarzenia to fakt, że mamy już wakacje...
Darkh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Darkh
Znajdź inne posty napisane przez Darkh