Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2888
Stary 12.09.2011, 18:49
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Powinna wyglądać...hmm...no inaczej. Nie może być nawet podobna do tego jak opisywana została w tym temacie, całkowicie coś innego + wszędzie barwy. Wszędzie. I wszystko dedykowane. Zamiast napisu ADIDAS napias ADIDAS 4 WISŁA, i barwy. I biała gwiazda. Wszędzie. No i jak kołnierzyk,przeciez wisi na nim. I Biała Gwiazda i barwy. Wszędzie.
Najlepiej żółta.

;]

E:

Czytałes chociaz ten temat? Jak tak, powinienes wiedziec ze ANI gwiazdy ani sponsora nie będzie. W ogole skad taki farmazon rozpowszechniasz ?
nadzieja matką głupich -,-
Odpowiedz cytując