szprotson napisał(a):

Powinna wyglądać...hmm...no inaczej. Nie może być nawet podobna do tego jak opisywana została w tym temacie, całkowicie coś innego + wszędzie barwy. Wszędzie. I wszystko dedykowane. Zamiast napisu ADIDAS napias ADIDAS 4 WISŁA, i barwy. I biała gwiazda. Wszędzie. No i jak kołnierzyk,przeciez wisi na nim. I Biała Gwiazda i barwy. Wszędzie.
Najlepiej żółta.
;]
E:
Czytałes chociaz ten temat? Jak tak, powinienes wiedziec ze ANI gwiazdy ani sponsora nie będzie. W ogole skad taki farmazon rozpowszechniasz ?
|
nadzieja matką głupich -,-