Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2885
Stary 12.09.2011, 18:42
porazka jest tylko z tego wzgledu iz tak pozno zaprezentowali koszulki, ktore ani nie maja BG ani nowego sponsora wiec balonik napompowali wiadomo dla szumu, ale to i tak rozczarowanie, jeszcze ta cena -,-
Odpowiedz cytując