Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2884
Stary 12.09.2011, 18:41
Darkh napisał(a):Wyświetl post
Pytanie do malkontentów, bez napinania się: jak powinna wyglądać wg Was dedykowana koszulka? opiszcie dokładnie, jesli umiecie zróbcie projekt i podzielcie się na forum, tylko nie piszcie że powinna mieć Białą Gwiazdę, bo to truizm.
Powinna wyglądać...hmm...no inaczej. Nie może być nawet podobna do tego jak opisywana została w tym temacie, całkowicie coś innego + wszędzie barwy. Wszędzie. I wszystko dedykowane. Zamiast napisu ADIDAS napias ADIDAS 4 WISŁA, i barwy. I biała gwiazda. Wszędzie. No i jak kołnierzyk,przeciez wisi na nim. I Biała Gwiazda i barwy. Wszędzie.
Najlepiej żółta.

;]

E:
Kon®ado napisał(a):Wyświetl post
porazka jest tylko z tego wzgledu iz tak pozno zaprezentowali koszulki, ktore ani nie maja BG ani nowego sponsora wiec balonik napompowali wiadomo dla szumu, ale to i tak rozczarowanie, jeszcze ta cena -,-
Czytałes chociaz ten temat? Jak tak, powinienes wiedziec ze ANI gwiazdy ani sponsora nie będzie. W ogole skad taki farmazon rozpowszechniasz ?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 12.09.2011 o godz. 18:47.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując