Darkh napisał(a):

|
Pytanie do malkontentów, bez napinania się: jak powinna wyglądać wg Was dedykowana koszulka? opiszcie dokładnie, jesli umiecie zróbcie projekt i podzielcie się na forum, tylko nie piszcie że powinna mieć Białą Gwiazdę, bo to truizm.
|
Powinna wyglądać...hmm...no inaczej. Nie może być nawet podobna do tego jak opisywana została w tym temacie, całkowicie coś innego + wszędzie barwy. Wszędzie. I wszystko dedykowane. Zamiast napisu ADIDAS napias ADIDAS 4 WISŁA, i barwy. I biała gwiazda. Wszędzie. No i jak kołnierzyk,przeciez wisi na nim. I Biała Gwiazda i barwy. Wszędzie.
Najlepiej żółta.
;]
E:
Kon®ado napisał(a):

|
porazka jest tylko z tego wzgledu iz tak pozno zaprezentowali koszulki, ktore ani nie maja BG ani nowego sponsora wiec balonik napompowali wiadomo dla szumu, ale to i tak rozczarowanie, jeszcze ta cena -,-
|
Czytałes chociaz ten temat? Jak tak, powinienes wiedziec ze ANI gwiazdy ani sponsora nie będzie. W ogole skad taki farmazon rozpowszechniasz ?