|
Ale mi dedykacja... Dołożyli dziwny kołnierz, całość prezentuje się tak zwyczajnie jak większośc produktów Adidasa.
Ciekawe jak oni tam wstawią to logo T-ME, bo przecież te guziki będą przeszkadzać.
Nike albo Umbro wróć!
@Darkh- na poprzednich stronach tego tematu były dziesiątki fajnych koszulek, które mogłyby być dedykowanymi dla Wisły.
Ostatnio edytowane przez kornd : 12.09.2011 o godz. 18:42.

Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
|