Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Miguelito
Member
Od: 07.2011
Skąd: London/Kraków
Offline
#
2879
12.09.2011, 18:36
Mnie również nieszczególnie przypadł nowy model do gustu, wolę ten z ubiegłęgo sezonu. 2 i 3 kompletu jeszcze nie idziałem ale tez fajerwerków się nie spodziewam.
Miguelito
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Miguelito
Znajdź inne posty napisane przez Miguelito