Wyświetl pojedynczy post
Miguelito
Member
 
Od: 07.2011
Skąd: London/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2879
Stary 12.09.2011, 18:36
Mnie również nieszczególnie przypadł nowy model do gustu, wolę ten z ubiegłęgo sezonu. 2 i 3 kompletu jeszcze nie idziałem ale tez fajerwerków się nie spodziewam.
Odpowiedz cytując