Wyświetl pojedynczy post
Wiślak-1990
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2877
Stary 12.09.2011, 18:34
Carrot napisał(a):Wyświetl post
Przecież nie będą się zapinali pod szyję ... Z luźnym kołnierzem koszulki prezentują się naprawdę fajnie.
Będą, będą bo inaczej logo T-Mobile rozpołowią
Odpowiedz cytując