|
Brzydkie,w żaden sposób nie... absolutnie nie >> dedykowane... zwykłe.
Jak dla mnie obciachowe kołnierzyki, zwisa na Wilku jak sutanna
Ze wszystkich modeli adidasa na ten rok - najgorszy model.
Tyle ode mnie.
Pozdro
Jazda ! Jazda ! Jazda ! Biała Gwiazda !
|