Wyświetl pojedynczy post
bobysoprano
Junior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: okolice Warszawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2875
Stary 12.09.2011, 18:31
Brzydkie,w żaden sposób nie... absolutnie nie >> dedykowane... zwykłe.

Jak dla mnie obciachowe kołnierzyki, zwisa na Wilku jak sutanna

Ze wszystkich modeli adidasa na ten rok - najgorszy model.

Tyle ode mnie.

Pozdro
Jazda ! Jazda ! Jazda ! Biała Gwiazda !

Odpowiedz cytując