Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Carrot
Member
Od: 10.2006
Offline
#
2873
12.09.2011, 18:28
Przecież nie będą się zapinali pod szyję ... Z luźnym kołnierzem koszulki prezentują się naprawdę fajnie.
Carrot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Carrot
Znajdź inne posty napisane przez Carrot