Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2872
Stary 12.09.2011, 18:27
Nie podoba mi się ten kołnierzyk,wizualnie słabe koszulki." Przy jej produkcji wykorzystano najnowsze technologie stosowane przez adidas. Pierwsza z nich to Climacool™ - połączenie materiałów kontrolujących przepływ ciepła i wilgoci. W miejscach w których skóra narażona jest na największe nagrzewanie zastosowano tkaninę 3D fabrics, która umożliwia niezbędną wentylację i zapewnia optymalny przepływ powietrza. Drugą technologią jest Formotion™ - innowacyjny sposób projektowania i szycia odzieży, wspomagający naturalne i specyficzne dla danej dyscypliny sportu ruchy ciała. Gwarantuje swobodę ruchów bez ograniczeń." Chyba je w NASA produkowali...technologia 3D hehehe a na poważnie to dużo lepsze modele robili tutaj ludzie na forum http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/wszystkie_produkty/Oryginalna_koszulka_Adidas_2011_2012_czerwona
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 12.09.2011 o godz. 18:34.
Odpowiedz cytując