Nie podoba mi się ten kołnierzyk,wizualnie słabe koszulki." Przy jej produkcji wykorzystano najnowsze technologie stosowane przez adidas. Pierwsza z nich to Climacool™ - połączenie materiałów kontrolujących przepływ ciepła i wilgoci. W miejscach w których skóra narażona jest na największe nagrzewanie zastosowano tkaninę 3D fabrics, która umożliwia niezbędną wentylację i zapewnia optymalny przepływ powietrza. Drugą technologią jest Formotion™ - innowacyjny sposób projektowania i szycia odzieży, wspomagający naturalne i specyficzne dla danej dyscypliny sportu ruchy ciała. Gwarantuje swobodę ruchów bez ograniczeń." Chyba je w NASA produkowali...technologia 3D hehehe a na poważnie to dużo lepsze modele robili tutaj ludzie na forum
http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/wszystkie_produkty/Oryginalna_koszulka_Adidas_2011_2012_czerwona