Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2871
Stary 12.09.2011, 18:22
Nic specjalnego. Jakieś to takie mało foremne, nie leży zbyt dobrze na Czarku. Dziwny materiał jakby pomięty.


ps. A kołnierzyk dramatycznie wyglada kiedy jest zapięty.
Ostatnio edytowane przez krakus76 : 12.09.2011 o godz. 18:27.
Odpowiedz cytując