Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Darkh
Member
Od: 06.2003
Skąd: Ireland
Offline
#
2868
12.09.2011, 18:19
Ooooo trafłem
kołnierzyk
... dobra strona tego wydarzenia to fakt, że mamy już wakacje...
Darkh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Darkh
Znajdź inne posty napisane przez Darkh