Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
marcin_m
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6703
Stary 12.09.2011, 17:51
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
marcin ten cytat Basałaja świadczy tylko o tym kim są dla niego kibice! jak koleś może powiedzieć i przeliczać miłość do Wisły na pieniądze! pisze o stabilności? to niech zagwarantuje stabilne ceny biletów na poziomie 10zeta.

Teoria jest taka że właśnie ceny biletów odstraszają ludzi. Dlaczego?
Bo na E wbrew pozorom siedzą zawsze te same osoby dla którch wydatek 80zł za bilet to nie problem.

I na czwartkowym meczy jak nas nie będzie 10tys to będzie kompromitacja właśnie zarządu i marketingu.
Może wystarczy już pisania i przeliczania miłości do Wisły na kasę co? bo jak by dali 2xdroższe bilety też by ktoś tutaj napisał że to wstyd jak nie będzie kompletu?
Piszesz żeby nie przeliczać miłości do Wisły na pieniądze a sam to niestety robisz. Czyli za 10 zł za bilet Wisłę kocham a za 25 już nie? Teoria Krakusa bardziej prawdopodobna, po prostu niektórzy chyba są za bardzo rozpieszczeni...
Odpowiedz cytując