wiślak 86 napisał(a):

marcin ten cytat Basałaja świadczy tylko o tym kim są dla niego kibice! jak koleś może powiedzieć i przeliczać miłość do Wisły na pieniądze! pisze o stabilności? to niech zagwarantuje stabilne ceny biletów na poziomie 10zeta.
Teoria jest taka że właśnie ceny biletów odstraszają ludzi. Dlaczego?
Bo na E wbrew pozorom siedzą zawsze te same osoby dla którch wydatek 80zł za bilet to nie problem.
I na czwartkowym meczy jak nas nie będzie 10tys to będzie kompromitacja właśnie zarządu i marketingu.
Może wystarczy już pisania i przeliczania miłości do Wisły na kasę co? bo jak by dali 2xdroższe bilety też by ktoś tutaj napisał że to wstyd jak nie będzie kompletu?
|
Piszesz żeby nie przeliczać miłości do Wisły na pieniądze a sam to niestety robisz. Czyli za 10 zł za bilet Wisłę kocham a za 25 już nie? Teoria Krakusa bardziej prawdopodobna, po prostu niektórzy chyba są za bardzo rozpieszczeni...