Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#506
Stary 12.09.2011, 17:43
Ja tylko w kwestii ankiety w tym wątku. Oczywiście głosujcie sobie, jak chcecie - problem w tym że moderatorzy NIE MAJĄ uprawnień do edytowania/kasowania komentarzy na TWSD.

Więc równie dobrze możecie do nas mieć pretensje o wojnę domową w Somalii, co o poziom komentarzy na stronie. Na obie sprawy mamy zerowy wpływ.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując