|
Ja tylko w kwestii ankiety w tym wątku. Oczywiście głosujcie sobie, jak chcecie - problem w tym że moderatorzy NIE MAJĄ uprawnień do edytowania/kasowania komentarzy na TWSD.
Więc równie dobrze możecie do nas mieć pretensje o wojnę domową w Somalii, co o poziom komentarzy na stronie. Na obie sprawy mamy zerowy wpływ.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|