Wyświetl pojedynczy post
Michal-Lemberg
Junior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 12.09.2011, 16:47. Akademia FC Pniewy - Wisła Kraków 3:4 (flaga "Czarni Lwów")
Poniżej zamieszczam zdjęcia (mojego autorstwa) z wczorajszego meczu o Superpuchar Polski w futsalu pomiędzy Akademią FC Pniewy a Wisłą Kraków:















Pozdrowienia z Dolnego Śląska,
Michał Lemberg

P.S.: WKS & TSW !
Odpowiedz cytując