Temat
:
Futsal Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Michal-Lemberg
Junior Member
Od: 01.2007
Offline
#
161
12.09.2011, 16:47. Akademia FC Pniewy - Wisła Kraków 3:4 (flaga "Czarni Lwów")
Poniżej zamieszczam zdjęcia (mojego autorstwa) z wczorajszego meczu o Superpuchar Polski w futsalu pomiędzy Akademią FC Pniewy a Wisłą Kraków:
Pozdrowienia z Dolnego Śląska,
Michał Lemberg
P.S.: WKS & TSW !
Michal-Lemberg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michal-Lemberg
Znajdź inne posty napisane przez Michal-Lemberg