|
Jeszcze jedno zaraz się odezwą głosy nie porównujcie nas do nich itp itd ale taka jest prawda my musimy sie porównywać do klubu z naszego miasta bo walczymy o kibiców w naszym regionie nawet jesli 10 tyś. będzie takich co tylko siedzą i jedzą kiełbaskę to zawsze zostawia troch grosza a jak się im spodoba to przyjdą ze znajomymii zostaną na stadionie
|